Projekty

ŻYWIEC ZDRÓJ

WYGRAJ DOM W GÓRACH

Dla marki Żywiec Zdrój zrealizowaliśmy ogólnopolską loterię, w której nagrodą główną jest dom wybudowany na działce położonej w górskich rejonach Żywiecczyzny.

Odpowiadaliśmy tu za odświeżoną kreację aktywacji, kompleksową obsługę i organizację formalną loterii, jak również realizację nagród: dystrybuowanie nagród codziennych, zakup i uzbrojenie działki, nadzór nad budową domu (!).

Zobacz więcej

LAVAZZA

ZASERWUJ SOBIE PARYŻ

Wyjątkowa loteria, dla której pretekstem jest francuski turniej tenisowy Roland-Garros (marka jest jednym z partnerów). Lavazza serwuje uczestnikom prawdziwie unikalne doświadczenie. Troje zwycięzców, wraz z osobami towarzyszącym, przeżyje mocno powiązany z kortami tenisowymi paryski experience, w oparach włoskiej kawy.

Dodatkowym niuansem aktywacji jest niestandardowy mechanizm losowania przez potrząsanie.

Zobacz więcej

GOSIA

RÓBCIE TO RAZEM JAK RADEK Z GOSIĄ

Nasza najnowsza kampania dla marki Gosia (Politan), porusza ważny społecznie problem braku podziału obowiązków domowych w polskich domach. Jej ambasadorem został Radosław Majdan -mężczyzna, który obalania stereotypów się nie boi.

Kampania jest szeroko komunikowana w digitalu, OOH, prasie oraz w punktach sprzedaży produktów marki Gosia na terenie całej Polski.

Zobacz więcej

MULTISPORT

CIAŁO DAJE RADĘ

Po okresie pandemii i zasiedzenia Twoje ciało tęskni za ruchem. Każdy jego skrawek będzie Ci bardzo wdzięczny za odrobinę aktywności. Dlatego posłuchaj, co podpowiada Ci serce… i inne organy Twojego ciała! Sport to zdrowie – to wiedzą wszyscy. Ale nie wszyscy wiedzą co to naprawdę znaczy.

Dlatego w tej kampanii głosem Twoich organów przypominamy Ci, że dzięki kardio lepiej działa mózg, że za wizytę na basenie podziękuje Ci Twój kręgosłup, a popołudniowy spacer w lesie to zbawienie dla płuc.

Zobacz więcej

ROSSMANN

Rossnę! z dobrymi nawykami

Łączona akcja promocyjno-edukacyjna zachęcająca do skompletowania wzorowej wyprawki szkolnej, w której oprócz nowego plecaka i piórnika znajdzie się również wiedza, o tym jak kształtować dobre nawyki higieniczne i żywieniowe u dziecka. To pierwszy krok do tego, aby stało się samodzielne.

Kampania obejmuje telewizję, internet, social media oraz aktywności w punktach sprzedaży.

Zobacz więcej

MULTISPORT

Gotuj się do sportu!

A jaki jest na to najlepszy przepis, żeby przy okazji nie „przypalić” oczekiwań i nie „rozgotować” motywacji? To właśnie głosem swym aksamitnym dla ucha, niczym włoski krem z pomidorów dla podniebienia, w naszej najnowszej kampanii radiowej dla MultiSport Polska tłumaczy pan Robert Makłowicz. Do usłyszenia w drodze na siłownie, baseny i sale ćwiczeń w całej Polsce.

A radiówki są częścią większej całości przygotowanej wespół z agencją Brand Kolektyw i Działem Marketingu Benefit Systems.

Zobacz więcej