Projekty

PGNiG

Lubię to!

Obecność PGNiG Obrót Detaliczny w mediach społecznościowych ma na celu zbudowanie długotrwałej relacji z klientem oraz pozytywnego wizerunku marki nowoczesnej, stawiającej klienta w centrum uwagi.

By zrealizować ten cel przygotowaliśmy kampanię pod hasłem Lubię to!

Zobacz więcej

Winiary

Gotuj się na zmiany!

O dobrych nawykach żywieniowych warto mówić od najmłodszych lat. W ramach 10. edycji programu edukacyjnego Gotuj się na zmiany! przemówiliśmy do młodzieży ich głosem, przy wsparciu influencerów: Pana Belfra, Natalii Paździor i Łukasza Gluzy.

Stworzyliśmy nowy, modułowy system scenariuszy lekcji o zdrowych nawykach. Angażujący, zróżnicowanych i przede wszystkim łatwy do zrealizowania podczas lekcji – zarówno w trybie off-, jak i on-line.

Zobacz więcej

MultiSport

Dobrze, że jesteś!

Z powodu pandemii miłośnicy aktywności fizycznej  przez ponad dwa miesiące ćwiczyli online, zamieniali mieszkania w sale treningowe, a profesjonalny sprzęt sportowy zastępowali przedmiotami codziennego użytku.

W ramach kampanii edukacyjno-wizerunkowej marka MultiSport przypomina, że jej użytkownicy mogą już odłożyć domowe sprzęty, z którymi ćwiczyli w okresie izolacji, i powrócić do treningów w obiektach sportowo-rekreacyjnych.

Zobacz więcej

NIVEA

Dobre dla skóry, dobre dla natury

Dbanie o naturę zaczyna się w domu. Zgodnie z tą ideą przygotowaliśmy serię edukacyjnych naklejek, zachęcających do wprowadzania drobnych zmian. Drobnych dla nas – istotnych na natury.

Naklejki można było odebrać przy zakupie produktów Nivea. Całość koncepcji została ubrana w materiały z recyklingowanego papieru oraz aktywację w Social Media, zachęcającą do propagowania dobrych nawyków.

Zobacz więcej

ZDROJEK

"Wolę Wodę!"

Projekt, który ma na celu budowanie świadomości rodziców i nauczycieli w zakresie roli optymalnego nawodnienia w codziennej diecie dzieci oraz uwrażliwienie najmłodszych na kwestię ochrony środowiska.

W programie udział wzięło ponad 3 000 placówek. Natomiast całe przedsięwzięcie objęło ponad 300 000 dzieci.

Zobacz więcej

ŻYWIEC ZDRÓJ

Opakowania na licencji

Nawodnienie ma ogromne znaczenie! Jak jednak przekonać dzieci, czyli tych najbardziej wymagających konsumentów, by sięgały po wodę lub częściej niż po inne napoje i złapały na jej punkcie bzika?

Wystarczy zbudować pozytywny nawyk picia wody. W tym celu od kilku już lat projektujemy opakowania produktów Żywiec Zdrój, na których znajdują się najpopularniejsi licencyjni bohaterowie z takich tytułów jak Minionki, Toy Story, Kraina Lodu, czy Gumball.

Zobacz więcej