WE CARE MORE

Jesteśmy elastyczną strukturą, dzięki czemu możemy reagować szybciej i efektywniej w dynamicznie zmieniającym się środowisku projektowym. Ponieważ jesteśmy niezależną agencją, która konkuruje z największymi sieciowymi graczami na rynku - nam zwyczajnie zależy bardziej.

Kim jesteśmy

solution thinking agency

Jesteśmy agencją kreatywną, specjalizującą się w dostarczaniu skutecznych rozwiązań. Myślimy i dobrze nam to wychodzi. Tworzymy angażujące projekty adaptowalne do różnych kanałów komunikacji.

Lubimy przy tym wyzwania. Szukamy innowacyjnych rozwiązań i zawsze staramy się wychodzić poza utarte i sprawdzone schematy.

extra mile attitude

Do każdego projektu podchodzimy z jednakową determinacją. Działamy elastycznie w dynamicznie zmieniającym się środowisku projektowym. Przewidujemy, reagujemy na zmiany oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji.

Z zachowaniem szczególnej orientacji na satysfakcję naszych Klientów zawsze staramy się dodać coś więcej od siebie. Coś przemyślanego, wyróżniającego, angażującego…

client friendly team

Ponad wszystko jesteśmy tylko ludźmi i właśnie dlatego fajnie się z nami współpracuje. Profesjonalizm, komunikatywność i zrozumienie indywidualnych potrzeb każdego Klienta to podstawa naszych działań.

Mamy w sobie mnóstwo entuzjazmu i ujmującej brawury, które w połączeniu z doświadczeniem i odpowiedzialnością za prowadzone projekty tworzą kompletny organizm zaskakujący możliwościami.

Najnowsze realizacje

PGNiG

Lubię to!

Obecność PGNiG Obrót Detaliczny w mediach społecznościowych ma na celu zbudowanie długotrwałej relacji z klientem oraz pozytywnego wizerunku marki nowoczesnej, stawiającej klienta w centrum uwagi.

By zrealizować ten cel przygotowaliśmy kampanię pod hasłem Lubię to!

Zobacz więcej

Winiary

Gotuj się na zmiany!

O dobrych nawykach żywieniowych warto mówić od najmłodszych lat. W ramach 10. edycji programu edukacyjnego Gotuj się na zmiany! przemówiliśmy do młodzieży ich głosem, przy wsparciu influencerów: Pana Belfra, Natalii Paździor i Łukasza Gluzy.

Stworzyliśmy nowy, modułowy system scenariuszy lekcji o zdrowych nawykach. Angażujący, zróżnicowanych i przede wszystkim łatwy do zrealizowania podczas lekcji – zarówno w trybie off-, jak i on-line.

Zobacz więcej

Nasi klienci