WE CARE MORE

Jesteśmy elastyczną strukturą, dzięki czemu możemy reagować szybciej i efektywniej w dynamicznie zmieniającym się środowisku projektowym. Ponieważ jesteśmy niezależną agencją, która konkuruje z największymi sieciowymi graczami na rynku - nam zwyczajnie zależy bardziej.

Kim jesteśmy

solution thinking agency

Jesteśmy agencją kreatywną, specjalizującą się w dostarczaniu skutecznych rozwiązań. Myślimy i dobrze nam to wychodzi. Tworzymy angażujące projekty adaptowalne do różnych kanałów komunikacji.

Lubimy przy tym wyzwania. Szukamy innowacyjnych rozwiązań i zawsze staramy się wychodzić poza utarte i sprawdzone schematy.

extra mile attitude

Do każdego projektu podchodzimy z jednakową determinacją. Działamy elastycznie w dynamicznie zmieniającym się środowisku projektowym. Przewidujemy, reagujemy na zmiany oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji.

Z zachowaniem szczególnej orientacji na satysfakcję naszych Klientów zawsze staramy się dodać coś więcej od siebie. Coś przemyślanego, wyróżniającego, angażującego…

client friendly team

Ponad wszystko jesteśmy tylko ludźmi i właśnie dlatego fajnie się z nami współpracuje. Profesjonalizm, komunikatywność i zrozumienie indywidualnych potrzeb każdego Klienta to podstawa naszych działań.

Mamy w sobie mnóstwo entuzjazmu i ujmującej brawury, które w połączeniu z doświadczeniem i odpowiedzialnością za prowadzone projekty tworzą kompletny organizm zaskakujący możliwościami.

Najnowsze realizacje

ŻYWIEC ZDRÓJ

WYGRAJ DOM W GÓRACH

Dla marki Żywiec Zdrój zrealizowaliśmy ogólnopolską loterię, w której nagrodą główną jest dom wybudowany na działce położonej w górskich rejonach Żywiecczyzny.

Odpowiadaliśmy tu za odświeżoną kreację aktywacji, kompleksową obsługę i organizację formalną loterii, jak również realizację nagród: dystrybuowanie nagród codziennych, zakup i uzbrojenie działki, nadzór nad budową domu (!).

Zobacz więcej

LAVAZZA

ZASERWUJ SOBIE PARYŻ

Wyjątkowa loteria, dla której pretekstem jest francuski turniej tenisowy Roland-Garros (marka jest jednym z partnerów). Lavazza serwuje uczestnikom prawdziwie unikalne doświadczenie. Troje zwycięzców, wraz z osobami towarzyszącym, przeżyje mocno powiązany z kortami tenisowymi paryski experience, w oparach włoskiej kawy.

Dodatkowym niuansem aktywacji jest niestandardowy mechanizm losowania przez potrząsanie.

Zobacz więcej

Nasi klienci