Dom w górach do wygrania w loterii Żywiec Zdrój
02 cze 2022

Dom w górach do wygrania w loterii Żywiec Zdrój

Marka Żywiec Zdrój rusza z kolejną edycją ogólnopolskiej loterii, w której nagrodą główną jest dom wybudowany na działce położonej w górskich rejonach Żywiecczyzny.

Pomysł na loterię wiązany jest z regionem, z którego pochodzi marka Żywiec Zdrój i z którym pozostaje silnie związana. W otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego, głęboko pod ziemią bije bowiem źródło wody Żywiec Zdrój.

Na uczestników aktywacji oprócz nagrody głównej, czekają także codzienne nagrody gotówkowe – 5 razy dziennie x 500 zł. Każde zarejestrowane zgłoszenie bierze udział w finałowym losowaniu nagrody głównej. Nagrodą główną jest całoroczny dom postawiony na działce zlokalizowanej na Żywiecczyźnie wraz z voucherem o wartości 50.000 zł na wykończenie nieruchomości wg własnego uznania laureata. Loteria trwa od 01.06 do 30.09.2022 i obejmuje całe portfolio produktów Żywiec Zdrój. Zgłoszenia należy dokonać przez stronę loteria.zywiec-zdroj.pl, poprzez rejestrację paragonu dokumentującego zakup.

Za odświeżoną kreację aktywacji, kompleksową obsługę i organizację formalną loterii, jak również realizację nagród (dystrybuowanie nagród codziennych, zakup i uzbrojenie działki, nadzór nad budową domu) odpowiada NAV agency.