„Spełniaj Grzeszki, graj o przeżycia
01 lut 2023

“Spełniaj Grzeszki, graj o przeżycia” w loterii wafelków Grześki

Bo Grzeszki są po to… by je spełniać! Wizyta w piwnym SPA? Jazda Monster Truckiem? A może skok ze spadochronem? Laureaci loterii wafli Grześki będą mieli w czym wybierać, bo do wygrania jest ponad 1600 voucherów na unikalne przeżycia dostępne w ofercie WyjątkowyPrezent.pl.

„Fani marki Grześki, uwielbiają kolekcjonować doświadczenia. Nowa loteria, która odpowiada wprost na te potrzeby, to szansa na sięgnięcie do szerokiego wachlarza doznań. A będzie z czego wybierać! W ofercie partnera, jakim jest wyjatkowyprezent.pl, znajduje się kilka tysięcy rozmaitych atrakcji. Wśród nich są zarówno te spokojne, relaksacyjne, jak i bardziej aktywne, a nawet ekstremalne opcje. Na potrzeby loterii powstał również specjalny pakiet przeżyć Grześków” – mówi Wojciech Gańko, Senior Brand Manager, odpowiedzialny w firmie Colian za markę Grześki.

Udział w loterii jest bardzo prosty. Wystarczy kupić dowolne Grześki za kwotę minimum 3 zł, zachować paragon i zarejestrować go na stronie spelniajgrzeszki.pl. Do wygrania 1 600 superatrakcyjnych, zapewniających niezwykłe doznania voucherów Wyjątkowego Prezentu! Pula nagród to blisko 190 000 PLN.

„Spełniaj Grzeszki, graj o przeżycia” to akcja, która nie tylko pokazuje, jak odpowiadać na potrzeby odbiorców, ale także jak łączyć ze sobą różne media, by budować spójny, wielokanałowy przekaz. Loterii towarzyszy szerokie wsparcie promocyjne oparte o spoty TV, zasięgowe działania digital, kreację OOH oraz materiały instore. Dodatkowo do spełniania Grzeszków zachęcają promocyjne opakowania. Kampania jest także wspierana przez wybranych influencerów oraz działania w mediach społecznościowych marki Grześki. Widoczność kampanii poszerzają również działania w kanałach on- i off-line partnera – strona www oraz ekspozycje w galeriach handlowych.

Nad całościową realizacją przedsięwzięcia czuwa NAV agency. Agencja odpowiada za koncepcję kreatywną, kreację materiałów komunikacyjnych, a także opracowanie mechaniki i kompleksową obsługę loterii.

Akcja realizowana jest na platformie komunikacji „Każdy ma swoje Grzeszki”, którą marka Grześki prowadzi od 2020 roku. Szczegółowy opis zasad akcji znaleźć mnożna na stronie spelniajgrzeszki.pl.

Life is short. Spełniaj Grzeszki.