,,Capri-Sun, będzie fun!’’ - rusza ogólnopolski konkurs
17 maj 2023

“Capri-sun, będzie fun!” rusza ogólnopolski konkurs

W połowie maja marka Capri-Sun wystartowała z konkursem total Poland ,,Capri-Sun, będzie fun!”. Do wygrania jest aż 80 atrakcyjnych nagród. Konkurs jest szeroko komunikowany I wspierany materiałami digital i in-store.

Marka Capri-Sun wie co to dobra zabawa dlatego w najnowszym konkursie zabiera całą rodzinę na niesamowitą przygodę. Niech smak egzotycznych owoców nastroi Was na lato! Pomogą w tym także fantastyczne nagrody, które skupiają się przede wszystkim na unikalnych, wakacyjncyh doświadczeniach, które na długo pozostaną w pamięci.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić dowolny produkt Capri-Sun i opisać swoje wymarzone wakacje z Capri-Sun na stronie bedziefun.pl. Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone. W ramach nagród głównych przewidzianych jest 5 bonów wakacyjnych o wartości 10.000 zł na Wakacje.pl. Dodatkowo co dwa tygodnie do wygrania jest 5x rodzinny bilet do Energylandii i 1000 zł na wydatki oraz 10x karta podarunkowa do Decathlon o wartości 500 zł. Konkurs trwa od 15.05 do 23.07.2023 r. Szczegóły na stronie bedziefun.pl.

Aktywacja jest wsparta szeroką komunikacją digital i in-store. NAV agency odpowiada za opracowanie koncepcji i mechaniki aktywacji, kreację, projektowanie i development strony oraz kompleksową organizację i obsługę konkursu.