01 maj 2023

“Wygraj nagrody w stylu espresso” w loterii marki Lavazza

Marka Lavazza ponownie promuje linię Lavazza Espresso. Po loterii „Ruszaj szlakiem espresso” NAV agency zorganizowała nową ogólnopolską loterię z szerokim wsparciem in-store i digital.

Lavazza, skupiając się na promocji swojego portfolio Espresso w Polsce, startuje z ogólnopolską loterią „Wygraj nagrody w stylu espresso” realizowaną przez NAV agency. Koncepcja nagród nawiązuje bezpośrednio do ziarenka kawy, które jest małe i niepozorne, ale kryje w sobie prawdziwą moc.

Na zwycięzcę nagrody głównej czeka czarny Fiat 500C Dolcevita (cabrio), będący kwintesencją włoskiego stylu. Dodatkowo co tydzień można wygrać 2x 5000 zł na przyjemności oraz 5x dziennie kawę Lavazza Espresso Gran Crema i 100 zł. Uczestnicy loterii, którzy kupią Lavazza Espresso za min. 100 zł na jednym paragonie otrzymają 5 dodatkowych szans w losowaniu nagrody głównej. Loteria trwa od 01.05 do 14.06.2023.

Aktywacja jest wsparta szeroką komunikacją in-store i digital. NAV agency odpowiada za opracowanie koncepcji aktywacji, kreację, projektowanie i development strony oraz kompleksową organizację i obsługę prawną loterii.